Zajrzyj w zakładkę NOWOŚCI!!

Koch Chemie, czyli doskonała czystość, niezawodna chemia gospodarcza

05-03-2019

Miłośnicy motoryzacji chcą, by wykorzystywane do dbania o ich samochód produkty odznaczały się najwyższą jakością. Z tego względu, oddając samochód w ręce fachowca, powinniśmy zainteresować się tym, jakiej marki preparatów używa on w swojej pracy. W wielu profesjonalnych firmach zajmujących się detailingiem pojazdów wykorzystywane są produkty marki Koch Chemie. Mogą być one również stosowane do czyszczenia powierzchni skórzanych i tapicerek. Chcecie wiedzieć, jakie środki do pielęgnacji i renowacji pojazdu ma w ofercie firma Koch Chemie? Dystrybutor produktów tej marki oferuje specjalistyczne środki czyszczące rozmaite powierzchnie. Sprawdźcie sami!

Produkty do poprawy wyglądu lakieru

W ofercie marki Koch Chemie znajdziecie różnego rodzaju preparaty do polerowania lakieru samochodu. W zależności od potrzeb, umiejętności i preferencji można zakupić gruboziarniste lub delikatne politury ścierne pozbawione oleju silikonowego. Jeśli chcemy nadać połysk naszemu pojazdowi oraz uzyskać głębię koloru, możemy zdecydować się na kupno wosku wykończeniowego, który doskonale czyści, pielęgnuje, a także chroni powierzchnie poddane obróbce. W momencie, gdy naszym celem jest pozbycie się lekkich zabrudzeń oraz późniejsze zakonserwowanie czyszczonych powierzchni, warto zainwestować we wszechstronny spray wykańczający.

Produkty, które powinny znajdować się w każdym garażu

Udając się na myjnię samochodową, bądź odświeżając pojazd, którym się poruszamy, pod domem, warto mieć dostęp do profesjonalnych środków czyszczących. Niektóre zabrudzenia mogą się okazać trudne do zlikwidowania, wówczas z pomocą przyjdzie niezastąpiony uniwersalny środek czyszczący, jakim jest Green Star. Można również skorzystać z preparatów marki EXCELLENCE, które doskonale radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Dzięki tym kosmetykom będziemy mieli możliwość pozbycia się trudnych do usunięcia plam nie tylko z karoserii pojazdu, ale także z jego wnętrza oraz posadzki np. w myjni lub garażu.

Produkty pielęgnacyjne

Nie tylko miłośnicy motoryzacji uwielbiają patrzeć na błyszczący lakier samochodu. Większość kierowców i właścicieli pojazdów dba o to, by poruszać się po jezdni zadbanym i czystym autem. Jednakże, aby lakier samochodu po wyczyszczeniu karoserii pozostał w doskonałej kondycji, do pielęgnacji i czyszczenia należy używać tylko wysokiej jakości specyfików. Temu zadaniu świetnie sprosta środek do mycia wstępnego Vorreiniger B. Dzięki zawartym w nim składnikom doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju tłustych i trudnych zabrudzeń, a dodatkowo posiada właściwości chroniące lakier. Oczywiście produktów do pielęgnacji pojazdu jest znacznie więcej. Marka Koch Chemie oferuje również środki do prania tapicerki, takie jak preparat Pol Star przeznaczony do czyszczenia tekstyliów i skóry, oraz preparaty do czyszczenia m.in. felg czy szyb. Z pewnością każdy znajdzie w ofercie firmy coś dla siebie.