Darmowa dostawa do paczkomatu od 300zł.
Darmowa dostawa kurierem od 500zł.

Odstąpienie od umowy

 

Drogi kliencie, masz 14 dni na zwrot towarów zakupionych w naszym sklepie!

 1. Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży towarów zakupionych w sklepie internetowym ZOMEN bez podania jakiejkolwiek przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.
 2. Do zachowania wyżej wymienionego terminu wystarczy wysłanie przez Konsumenta oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem.
 3. Konsument odstępując od umowy sprzedaży towarów może posłużyć się wzorem oświadczenia znajdującym się poniżej, jednak nie jest to obowiązkowe Oświadczenie o odstąpieniu_formularz.
 4. Konsument zobowiązany jest wysłać formularz odstąpienia od umowy na podany adres e-mail: sklep@zomen.pl, lub złożyć go na piśmie wysyłając na adres: Sklep internetowy ZOMEN, Jakub Michniewicz, ul. Atłasowa 10/2, 15-680 Białystok.
 5. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w przypadku umów: w których przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana według indywidualnych specyfikacji konsumenta lub służąca do zaspokojenia jego indywidualnych potrzeb oraz w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczona w oryginalnym i zapieczętowanym opakowaniu, które zostało otwarte po dostarczeniu przesyłki.
 6. Konsument w przypadku odstąpienia od umowy zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru na adres: Sklep Internetowy ZOMEN, Jakub Michniewicz, ul. Atłasowa 10/2, 15-680 Białystok, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie odstąpienia od umowy. 
 7. Konsument w przypadku odstąpienia od umowy zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru na adres: Sklep Internetowy ZOMEN, Jakub Michniewicz, ul. Atłasowa 10/2, 15-680 Białystok, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie odstąpienia od umowy.
 8. W przypadku odstąpienia od umowy przez Konsumenta, Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu wszystkich otrzymanych od Klienta płatności, niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym otrzymał on przesyłkę zwrotną.
 9. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość przez Konsumenta, uważa się umowę za nie zawartą.
 10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 11. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie.
 12. W przypadku gdy Konsument wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 13. Klient niebędący Konsumentem nie ma uprawnienia do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni. Wobec takich Klientów zasady i terminy odstąpienia od umowy regulują przepisy Kodeksu cywilnego.

Gwarancja bezpiecznych zakupów

Nasza infolinia jest do Twojej dyspozycji

Dostawa nawet w 48H

Szeroki asortyment oraz wysoka jakość produktów

Długoletnie doświadczenie oraz pomoc techniczna

Oferta cenowa dostosowana do Twoich potrzeb

Nasze marki

 • INDASA
 • Farecla
 • Multona
 • Auto-K
 • DeBeer
 • Koch Chemie